mikik

Když podám dvouměsíční výpověď dohodou se zaměstnavatelem, mohu výpověď během těchto dvou měsíci zručit?

Výpověď se zaměstnavatelem dohodou.

Chci se zeptat když podám dvouměsíčnívýpověď se zaměstnavatelem na dohodu,mohu tuto výpověď během těch dvou měsíců zrušit?Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud se s ním znovu dohodneš, tak ano. Dohoda je ale dohoda a on to zrušení nemusí akceptovat.

Další odpovědi
ivzez

„Výpověď dohodou“ neexistuje. BUĎ dáte výpověď s dvouměsíční výpovědní dobou,
NEBO
zaměstnavatele písemně požádáte o rozvázání pracovního poměru dohodou.

K uzavření dohody (to není výpověď!) je potřebný souhlas obou stran.

Stažení výpovědi je možné pouze v případě,
že s ním bude souhlasit druhá strana.

V případě dohody byste musel písemně požádat o uzavření nové dohody.