Avatar uživatele
Miroslavst

Výpočet trasy

Prosím o pomoc, jelikož mi to nějak nejde.
Jak daleko je to do města Orsk (Rusko).
Doplňuji:
Děkuji, ale nejde mi to. Na mapách to píše chybu a v google earth, že zadanému výrazu nerozumí a to přestože zadám odtud a sem, po kliknutí přímo na město.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aramah před 4959 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
verka

Je to někde kousek od Orenburgu, já nejdřív letěla do Moskvy, potom do Stalingradu a pak už asi 2OO km děsnou pustinou. Na pincku to bude pořádnej záhul!
Doplňuji:
Po tom, co čtu na jejich stránkách, se nedivím, že to chybuje. Ale vážně, píše mi to, že přiblížit se nelze.

Upravil/a: verka

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

v programe GoogleEarth
zadajte si štart-mesto a cieľ-mesto a nechajte si vypočítať, výsledok vám nakreslí na mape a vypíše podrobný itineár
Doplňuji:
v prípade nefungovania e-map ostáva ešte klasika: papierové mapy, ceruzka, notes, z matematiky spočítavanie a hlavne maximálna trpezlivosť.
Pri priemere 350km/deň na modrom prckolete si na cestu tam a späť vyhraďe aspoň 1 mesiac

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

A je to opravdu v Rusku? Jestli to není po jeho rozdělení nějaký jiný státeček?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kapka

Já znám jen Omsk. Takže Vám asi nepomohu.

před 4959 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
verka

Je to určitě v Rusku,naši tam za sociálismu stavěli plynovod, ale mapy to neberou. Jen tak pro zajímavost si otevřete nějaké stránky města, jsou tam úžasné informace. Asi hodinu jsem si myslela, že je jiný rok.

před 4959 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Ano, je to v rusku. Orenburgská oblast. Dokonce i v tom google earth to najde když napíšu jen orsk. Název se ukáže orsk (rusko)

před 4959 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

Mně se na Google ukazuje jen Orsk v Polsku, Danmark a Norge 🙂. V Rusku žádný.

před 4959 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek