DoTazatel

Vyplnili byste prosím můj krátký dotazník na téma ctižádost?

Těm, co vyplní, předem děkuji!

https://www.sur­vio.com/surve­y/d/J9Q5S2Q6G9G8W1V1D

hapiky: na seminární práci do školy.

Už nikomu nebudu moct dát hvězdičku, prý jsem překročil svůj denní limit, tak asi až zítra.

Nejlepší odpověď
annas

Vyplnila jsem, ale chtěla jsem dát Jiná odpověď, nešlo odkliknout.

Něktteré odpovědi k otázkám nebyly jednoznačné, takže jsen vybrala něco jiného, než bych běžně volila.

Další odpovědi
Drap

Máš to tam. Na některé otázky nelze takto jednoduše odpovídat.

Rokio

Právě jsem vyplnil tvůj dotazník.

nyjono

Máš to tam. I když tedy některé otázky jsou zvláštně formulované.
Pokud je dotaz mohou, znamená to stejně tak i že nemohou. Prostě moci znamená cokoli.

Henry1660

Jest vykonáno.

quentos

Opakoval bych se po Drapovi.

hapiky

Neřekl jste ale za jakým účelem.

DoTazatel

annas
Odpověď jiná není většinou klikací, ale komentář (musí se vyplnit, pokud se zvolí odpověď jiná).
:)

DoTazatel

*Nebo vlastně palec a ne hvězdičku.