_136

Vyplatí se kupovat elektrokoloběžku?

Ať už novou nebo použitou v zachovalém stavu

Odpovědi
Drap

Co to je vyplatí? Pokud si ji pořídíš, nikdo ti nebude platit za ujeté kilometry. Oproti obyčejné koloběžce se zase nemusíš tolik odrážet.

elkon

Záleží jakou, je to stejné jako s elektrokolem. Ty šunty za pár korun se nevyplatí (mnoho plastových dílů a baterie, které mají malou kapacitu) a s ohledem na jejich cenu moc nevydrží. A na drahé a relativně kvalitní každý nemá, nebo tolik peněz nedá. Já třeba raději udělám něco pro zdraví na dobrém klasickém kole, se sedmadvaceti převody, než dávat čtyřicet papírů za elektrokolo.

Tomáš1234

Já o ní již delší dobu uvažuji. Nicméně je to takové zařízení, které nevyužije každý a navíc jeho cena je celkem vysoká. Co mne při hledání zaujalo je monopol, který má v tomto odvětví Xiaomi. Když se podíváte na nejprodávanější elektro koloběžky třeba na Alze nebo v Datartu, tak první dvě místa jsou produkty od tohoto výrobce – https://www.vy­berto.com/cs/e­lektricke-kolobezky/ . By mne nikdy nenapadlo, že zrovna Xiaomi takto ovládnou nemobilní trh …

Kelt

Otázka není úplná. Co se má vyplatit? Koupíš si EK, něco za ní dáš a pak bys měl něco získat – čas, ušetřit peníze a pod. No a záleží za jak dlouhou dobu by se ti to mělo vrátit. Taky jsem tak uvažoval a přesvědčil sám sebe, že se mi to nevyplatí. Ale zase je lepší si občas udělat radost než šetřit každou korunu.

Cizecek.M

No, počkej, teď nevím, jak to myslíš… Jako z jakého hlediska… Spíš by ses měl ptát – chci elektrokoloběžku? Na co? Jaká by měla být? Co by měla splňovat? Kolik do toho chci dát… a pak si to zvaž :)

KaraskovaAl

Tak mě jen napadlo… ty e-koloběžku máš? Na co ses při výběru zaměřovala? A kde jsi nakonec koupila?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Otázka nedává smysl. Vyplatí v porovnání s čím?