kurec

Vyplatí se podle vás koupit GPS tracker do letištního zavazadla pro případ že by se ztratilo?

Odpovědi
aevul

Ne, lepší je podat reklamaci.

Rocker

Pro mě ne.Většinou mám v zavazadle jen oblečení,které by se v připadě ztráty dalo koupit i na místě.

cappuccino

A ty ho pak nekam poletis hledat? To se ti pekne prodrazi. Navic ti ho zlodej asi sotvaa vyda!
Co tak vzacneho a draheho v tom kufru budes mit, ze by se ti vyplatilo?

led

nerobte si starosti, zapnutý gps_tracker vám neprejde cez bezpečnostnú bránu na páse bez následnej kontroly bezpečnostných pracovníkov. Následnú fyzickú prehliadku a spovedanie bezpečnostných úradníkov vám neprajem. Nie je to nič príjemné.

aevul

led: k cemu by byl tracker v kabinovem zavazadle, kdyz to mas prakticky porad u sebe? Rec je o odbavenem zavazadle.

aevul

To, že víš, kde se tvůj kufr nachází, je ti platný jak mrtvýmu kabát. Ale když se kufr nenajde, máš nárok na kompenzaci ve výši cca 1250 eur.