FlAsh_7

Vyplatí se kupovat nové licence software, nebo ty z bazarů? Jak nenaletět?

Nejlepší odpověď
Schluker

Osobne jsem zakoupil office jako druhotnou licenci, protoze nemam chut platit si predplatne, ktere ted MS nabizi. Vyplati se to vyrazne. Hledejte obchod s dobrymi referencemi, aukru a podobnym bych se spise vyhnul.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Osobně jsem zatím nic na Aukru, ze sortimentu SW, kupovat nezkoušel. Ale na různých diskusích, kde jsem „sondoval“, jsou i na ty Aukrácké nabídky SW reference celkem dobré. Teď jsem rovněž uvažoval tam koupit W7 na starší PC, ale nakonec jsem je našel doma na DVD, takže nebyla potřeba. A když si koupíš W10 za stovku a nevyjde to, tož to zase tak velká ztráta není.
Jinak na Aukru jsem už koupil více věcí a vždy se vyplatilo.:-)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Schluker

@Jiri Bohumil: nerikam, ze to nejde na aukru apod, ale riziko je vyssi. Ja to mam radsi vyresene z jedne vody na cisto, nez abych se k tomu musel vracet. Licenci na W7 budu uz na vecne casy recyklovat ze staryho NTB, kterej uz dela jenom tezitko..