My.name.is.a

Vyplatí se koupit si tento notebook?

Dobrý den, je mi 13 let a rodiče se rozhodli, že mi koupí notebook, proto jsem začala na internetu nějaký hledat. našla jsem tento notebook: HP 15-af105nc. Používala bych ho do školy na různé prezentace atd. Někdy bych se ráda s někým podívala i na film,nebo zahrála nějakou hru. A teď se ptám: Myslíte si, že je na tyhle věci tento notebook dobrý? Popřípadě jaký byste mi doporučili? (nejlépe za dobrou cenu) Děkuji za všechny odpovědi. Nashledanou!

Odpovědi
Kepler

Parametry slušné i za tuto cenu, značka prestižní. Měl by zvládnout všechno, jen si nejsem jistý s náročnějšími hrami. Osobně ale ty hračky zavrhuju, jedinou výhodou je přenosnost.. HW rychle zastarává (tak po 3 letech) a upgrade není prakticky možný.

jáára

Nevypadá zle, ale doporučím něco od Intelu…
Ve finále starší DELL Latitude nebo Precision za 6000 strčí ten tvůj vybranej kousek do kapsy.

Úsporný procesory nebrat!