LubosHa

Vyplatí se ještě nakupovat elektroniku v Německu?

Nejlepší odpověď
mojitek

elektronika v Německu je rozhodně levnější.Jsou samozřejmě případy kdy zboží tady vyjde třeba nastejno,ale z 90 % vychází Německo líp z pohledu zákazníka(a nejen elektronika).

Další odpovědi
PlayStationa

V zásadě bych řekl, že ne. Nedávno jsem porovnával ceny Mediamarktu a Expert.cz a došel jsem k závěru, že to je tak na stejno, občas najdeš něco levněji u sousedů, občas u nás. Hlavně teď po devalvaci koruny bych řekl, že se to vyplatí ještě míň, i když se to zase pomalu srovnává inflací.

bolak

vyplatí se nakupovat elektroniku v číně, ceny několikanásobně nižší jak u nás a třeba dealextreme nebo focalprice maj dovoz zdarma