Kati1111

Vyplácení podpory v nezaměstnanosti.

Vyplácení podpory v nezaměstnanosti. Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy mi bude vyplácená podpora v nezaměstnanosti, když mám rozhodnutí o přiznání podpory z 11.2.2013. Na úřade práce jsem evidována od 1.2.2013. Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
anonym

Podpora se vyplácí stejně jako výplata, tzn. v měsíci následujícím po tom, v němž vzniká nárok. Obvykle mezi 10. a 15. dnem v měsíci.
Ve tvém případě tedy cca 15.3. za únor. (Datum přiznání je toliko administrativní).
Bližší viz odkaz ve zdroji:

Zdroj: http://www.emi­mino.cz/disku­se/termin-vyplaty-podpory-v-nezamestnanosti-84881/