Martuse011

Co způsobuje výpadky internetu pri volani?

Máme modem Comtrend … mame to pres pevnou linku, kdyz na ni nekdo vola, internet automaticky vypadne, premyslela jsem, jestli neni chyba v rozbocovaci, ale ten jsme dostali novy s modemem a u stareho to delalo to same. Kde by mohla byt chyba ?
a jeste jedna vec by tu byla … kdyz zapnu pocitac, nekdy nejsem pripojena k siti a pise mi to, ze nemam zapojeny modem kabelem do pocitace, coz mam, kabel jsem koupila novy, dela to porad, musim resetovat modem, aby to zas fakcilo …

Odpovědi
JájsemRaibek

Doporučuji se obrátit na poskytovatele internetu a chtít zda á k dispozici aktualizovaný ovladač pro dané zařízení.
Já řešil obdobný problém na novém zařízení, kdy při sebemenším výpadku se nastavil do továrního nastavení a já opětovně musel vše ručně nastavit. Můj poskytovatel my předal nový ovladač a je klid.