Kepler

Vypadá to, že Pankrác, Servác a Bonifác letos dorazí na čas. Překvapuje vás to?

Zvlášť když je nyní klima plné převratných změn?

Nejlepší odpověď
anonym

Počasí hraje s námi takové divadlo. Na programu teď by mělo být chladné počasí, takže hlavní role musí hrát Pankrác, Servác a Bonifác. Ačkoliv mě program překvapuje neustále, tak z první řady je to vidět zřetelně, že děj je trochu nepřehledný. Jako diváci vyhlížíme osvěžení v podobě deště. No uvidíme, zda se nám to představení bude líbit.

Další odpovědi
aliendrone

No, vlastně mě to moc nepřekvapuje. Podívej, v dlouhodobém měřítku se nakonec strefí do předpovědi počasí i paní Jolanda z TV či meteorologové, tak proč by nemohla pranostika? ;) :D :D

Stačí to zkoušet dostatečně dlouho, je to JEN o pravděpodob­nosti. :)

Drap

Nepřekvapuje

OptieX

Kam dorazí na čas?

zjentek

Dorazí kam? Podle předpovědi to zatím vypadá, že na Prajzkou správně dorazí asi Pankrác, Servác snad a Bonifác už může bejt úplně mimo. Co rosničky vědí dneska o čtvrtku? Já vím co – nic. (;

Pepa25

Ne. Zajímavé je jen to, že se „ledoví muži“ letos v ČR tak řešili především proto, že před nimi jsem měli dlouhé suché a teplé jaro.