Avatar uživatele
jiriii

Vymyslete mi zábavu na doma, momentálně mám zákaz šlapat na pravou nohu a skákat se mi po jedné venku nechce:-D

Co by jste dělali sami doma? Tv a počítač vypouštím, už mi z něj hrabe:-D
Doplňuji:
To zní dobře ale musel bych pro žužu doskákat:-D a ostatní spolubydlící se už zbláznili.:-D Asi vyzkouším s hřebíkem na co jsou ty dvě dírky v zásuvce:-D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Lorrien, Klára K. před 4093 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Já miluji knihy , takže tak.....

uvař si dobrý čaj nebo kávu a relaxuj- nohy nahoru a pusť si klidnou hudbu

lehni si a prostě si jentak sni .....jak to bude pěkné ,až budeš fit a kam se vypravíš

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lorrien

Co si číst? Dohnat spoluobyvatele objektu, ve kterém bydlíte, k šílenství? Postavit Tádž Mahal z žužu?
Doplňuji:
Nebo si založte blog :D

Upravil/a: Lorrien

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Klára K.

kresli si, vymýšlej příběhy, čti si, povídej si s někým, zahraj si s kamarády nějakou hru… je toho spousta…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Hih, taky úraz na ledě? Já teď měla týden prázdniny, ale s naraženým kolenem jsem si je popravdě moc neužila. No co, nainstalovala jsem si Mafii, koukala na filmy, jedla hodně čokolády, povídala si s lidmi, četla si… Jen to učení, k tomu jsem se nedokopala…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jiriii

Na ledě ne ale na sněhu. Mafii jsem už dohrál, gta taky, far cry taky:-D Čoko došla. A už mě bolí koudel s toho počítače:-D

před 4092 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek