jirka F

Vymizí někdy v budoucnu fotbal a budou se hrát jiné sporty?

Například jízda na kole nebo jiné sporty.

Odpovědi
marci1

Fotbal byl, je a bude asi nejhranějším sportem na světě (až za ním hokej). Už malí kluci si rádi kopou s balonem. Pelé, Maradona, Ronaldo, Messi ( o našich nemluvě): to jsou pro kluky ikony. Hrají se i jiné sporty, ale fotbal je fotbal. 😄

jirka F

Děkuji Marci mě se fotbal protivil už jako malému protože mě bylo vtloukáno do hlavy že fotbal je o ničem že hráč akorát kopne do míče a poté všichni hráči jak blázni se nahrnou na druhou stranu jednou za čas dají gól že prý hokej je lepší protože je takový akčnější.