SimakPida

Vymizí jizva na noze?

V srpnu jsem si spálil lýtko o výfuk od motorky.Do dnes na tom místě mám růžovou „oblast“.Myslíte že někdy zmizí?

Nejlepší odpověď
quentos

někdy určitě; jestli se nemýlím, pomáhá potírat dané místo vepřovým sádlem (na „obyčejné“ jizvy to funguje, tak na tyhle snad taky…)

Další odpovědi
mosoj

Ano pomáhá promašťování, ale v době hojení a těsně po zhojení.

Sůwa

Nestačí promašťování čímkoliv, ale právě jen tím vyškvařeným vepřovým sádlem. Při popáleninách většího rozsahu se dokonce pokrývá spálenina kůží z vepře, než pod ní naroste nová kůže lidská 🙂.

Trdllo

Já myslím, že ne teta si spálila nohu o výfuk z motorky a má tam obrovskou jizvu již několik let :)