Avatar uživatele
anonym

Vyluzujete zvuky?

vyluzujete při spaní takové ty zvuky jako by někdo řezal dřevo,mlaskaní,skří­pání zubů? pomůže když chrápajícímu dám na nos klamerku?
Doplňuji:
stěžuje si protějšek že se nevyspala?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, Miroslavst, anonym, aramah, Bunnik, lilibou před 4997 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Můžeš mi vysvětlit, jak to mám vědět, když spím. :D:D
Doplňuji:
Pokud v noci „otravuji“, tak si stěžuje. :D:D

Upravil/a: Miroslavst

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Moje sestra jako decko v noci skeipala zuby,muj pritel obcas chrape,to pry neni skodlive.Horsi je pravidelne chrapani,cloveku skodi na zdravi a da se operativne odstranit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bunnik

Já jsem jako menší ze spaní mluvila. Dokonce mi jednou nebo dvakrát říkala babička, se kterou jsem spala v místnosti, že jsem i zpívala :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Prý chrápu a mlaskám,ale já o tom nevím:-)Jinak manžel chrápe přesně jak píšete-řeže dřevo.Musím usnout dřív jinak probdím noc a jen na něho mlaskám a otáčím ho na bok.I kolegové mě jednou politovali,když byli s pořádkovou na cvičení,tak se z nich nikdo navyspal,protože můj drahý chrápal jako dřevo a vzbudit ho,je umění.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kvikal

Kéžby, já jsem nebezpečný živel. Já prý kolem sebe kopu a kroutím se takže musím spát sama. Spoluspící jinak skončí na zemi. :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Moje žena občas hrozně chrápe,ale když jí to druhý den řeknu tak mi nevěří.Nezbylo mi nic jiného než jsem vzal mobil a natočil ji jak chrápe.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Tak já se vám teda přiznám. I já vyluzuji zvuky, ale nevím přesně jestli se tomu říká chrápání.
Sorry, jestli jsem někoho pohoršila.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

to je zvláštní jak se ženy přiznají a muži ne,až se někdo zeptá jestli je chlap ješitný už vim co odpovím

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

Tak já se tedy přiznávám že někdy také chrápu…:-)

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek