Vyluzujete zvuky?

vyluzujete při spaní takové ty zvuky jako by někdo řezal dřevo,mlaskaní,skří­pání zubů? pomůže když chrápajícímu dám na nos klamerku?
Doplňuji:
stěžuje si protějšek že se nevyspala?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Můžeš mi vysvětlit, jak to mám vědět, když spím. :D:D
Doplňuji:
Pokud v noci „otravuji“, tak si stěžuje. :D:D

Další odpovědi
iceT

Moje sestra jako decko v noci skeipala zuby,muj pritel obcas chrape,to pry neni skodlive.Horsi je pravidelne chrapani,cloveku skodi na zdravi a da se operativne odstranit.

Bunnik

Já jsem jako menší ze spaní mluvila. Dokonce mi jednou nebo dvakrát říkala babička, se kterou jsem spala v místnosti, že jsem i zpívala :D

martina1

Prý chrápu a mlaskám,ale já o tom nevím:-)Jinak manžel chrápe přesně jak píšete-řeže dřevo.Musím usnout dřív jinak probdím noc a jen na něho mlaskám a otáčím ho na bok.I kolegové mě jednou politovali,když byli s pořádkovou na cvičení,tak se z nich nikdo navyspal,protože můj drahý chrápal jako dřevo a vzbudit ho,je umění.

kvikal

Kéžby, já jsem nebezpečný živel. Já prý kolem sebe kopu a kroutím se takže musím spát sama. Spoluspící jinak skončí na zemi. :(

ten který je

Moje žena občas hrozně chrápe,ale když jí to druhý den řeknu tak mi nevěří.Nezbylo mi nic jiného než jsem vzal mobil a natočil ji jak chrápe.:-)

dagry

Tak já se vám teda přiznám. I já vyluzuji zvuky, ale nevím přesně jestli se tomu říká chrápání.
Sorry, jestli jsem někoho pohoršila.

anonym

to je zvláštní jak se ženy přiznají a muži ne,až se někdo zeptá jestli je chlap ješitný už vim co odpovím

ten který je

Tak já se tedy přiznávám že někdy také chrápu…:-)