Skinn3r

Vylecily jste si nekdy nemoc bylinkama , zeleninovyma stavama nebo jinou alternativni medicinou ?

A kdyztak co to bylo .

Nejlepší odpověď
annas

Několikrát jsem zde zmiňovala, že mně klasická medicína nepomohla, proto jsem přešla na homeopatii (lékařka se přestěhovala), takže již několik roků se léčim bylinkovými extrakty od fy Energy a Diochi. Můj zdravotní stav se zlepšíl, ale je to opravdu běh na dlouhou trať. Navíc zlepšení zdravotnho stavu se zpočátku projevuje jeho zhoršením a silnými reverzními reakcemi. Extrakty užívám stále.
Diagnózu nechci veřejně uvádět.

Další odpovědi
venkovan

Ano.
Zácpu.
Ale potom to bylo hodně rychlé, respektive kruté..

arygnoc

áno, škaredú hnisajúcu reznú ranu pomocou repíka lekárskeho.
Liečbu bylinkami by som nenazýval alternatívnou medicínou, ale ľudovým liečiteľstvom.
To na rozdiel od alternatívnej liečby nevychádza zo špekulácií (ako napr. homeopatia), ale zo skúsenností generácií.

seira

Chřipku, zázvorovým čajem.

Ravenne

Mám zkušenost, že takový vlaštovičník (respektive šťáva z něj) skvěle funguje na bradavice, což o mastičkách z lékárny ve svém případě říct nemohu :). Dále se mi osvědčil lipový květ, ze kterého je výborný čaj pomáhající na zánět průdušek, kašel a podobně.