Vykonáváte práci pro kterou jste se vyučili nebo vystudovali?Pokud NE,proč?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
iceT

Ne

Ne proto,že když jsem byla v prvním ročníku,dostala jsem dopis,že pro mě po vyučení nebude pracovní místo.Dále jsem si uvědomila,že praxe mě sice baví,ale dělat půlku života totéž není jaksi inspirující,byla jsem mladá a blbá.
Jsem potravinář konzervář.

Další odpovědi
hanulka11

Ne

Prostě....... život zamíchal karty jinak

dědapetr

Ne

Zdravotní důvody.

led

Ano

Je to možno divné, ale hlaná práca je stále to prečo som sa pripravovala v škole. Okrem tej aj ďalšie profesie, ktoré som potrebovala

Džanička

Ne

Když jsem chodila do školy bylo fotografů málo, ale potom jich bylo tak že bych neměla žádný kšeft. A navíc je to hrozně nákladná ale moc pěkná práce, teď fotím jen pro radost a taky svoje výrobky, takže to za něco alespoň stojí.

filva

Ano

quentos

Ano

koldy

Ne

potřebuji z něčeho žít, a má původní profese je velice špatně ohodnocena.