potížistka

výhry X soutěže

výhry a soutěže… poslední dobou vidím kolem sebe všelijaké hry o ceny, soutěže šak to znáte a dost by mě zajímalo jestli se najdene někde človíček který oproavdu vyhrál. Spíše úvahová otázka ale jen tak pro zajímavost pište své zkušenosti díky

Odpovědi
OndrisekCZ

No některé soutěže jdou a některé ne, třeba co já jsem vyhrál bylo z televize Óčko, a to lístky na vip předpremiéru ftanečního filmu myslím že Street Dance 3D, tam výhru můžeš opravdu získat, ale vše je o štěstí…