Pentiala

Výhra několik milionů.

Co by jste řekli člověku, který by vyhrál několik milionů a daroval je na dobročinné účely.

Nejlepší odpověď
panenka

že to co udělal je od něj dobrý čin ale at si skontroluje zda to došlo v pořádku tam kam to zasílal

Další odpovědi
Bonifác

Asi že je chytrý. Když dá peníze na dobročiné účely, tak bude mít dobrý pocit a navíc ho lidi nebudou otravovat aby jim půjčil. Když nemáte nic, nikdo po vás nic nechce :)

Vicki

Že je to šlechetný a velkorysý člověk,ale at´se přesvědčí zda jeho peníze putují opravdu tam,kam si přál.Jinak je to každého věc jak se SVOU výhrou naloží.

Wareg

Jsou to jeho peníze, je jen na něm, jak s nimi naloží.

anonym

Něco mezi bláznem a Mirkem Dušínem.
Dost důležité by také bylo,jestli by mu po tomto nádherném daru zbyly nějaké „drobné,“ ne
bo by musel zase počítat,aby „vyšel.“

Klarisa

Pokud je sám a nemá příbuzné a je bezdomovec tak proč ne,znám jednoho takového,který by dal vše-vlastně dal vše a výhru by rozdal.Jinak lze říct o takových lidech,že jsou blázni nebo svatí,nikdo nedá všechno,tím pádem celou výhru.