Marta077

Vydrží umělé konzervy k moři?

Myslím třeba Hamé, je jedno co.

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, co považujete za umělé konzervy?

"Jaké potraviny si zabalit na dovolenou?

V dnešní době je už i konzervovaná strava velice pestrá. Konzervy jsou výhodné pro svoji trvanlivost, neškodí jim ani změny teplot, ani dlouhé čekání v kolonách. Můžete si vybrat z širokého sortimentu konzervovaných potravin (ryby, zeleninu, maso a výrobky z něj, luštěniny) nebo již kompletně připravených pokrmů. Můžete si také sbalit zavařeniny, jako je např. maso, šunka, lečo, okurky, předvařené těstoviny, rostlinné paštiky, instantní kaše nebo " atd.

https://www.jak­vkuchyni.cz/ja­ke-potraviny-si-zabalit-na-dovoleno/

Když bych si s sebou brala konzervy, vybrala bych kvalitní, nebo si sama zavařila do sklenic maso

Hamé nekupuji, ale pty masové jsou kvalitní.

Podívejte se do odkazu.

https://www.hame-eshop.cz/pastiky-a-pomazanky-masokonzervy-a-hotova-jidla/masokonzervy

Další odpovědi
Drap

Netuším, co je umělá konzerva. Všechny konzervy však slouží k tomu, aby uchovávaly jídlo po dlouhou dobu bez jakéhokoli zdravotního rizika.

mosoj

Vydrží jedině ty čerstvě narostlé. Umělou hmotu nejím.

da ny

Umělé konzervy nekupuji.
Na dovolenou, zvláště k moři jsem konzervy „nevláčela“. Když mám finance na cestu a pobyt, mám i na jídlo tam (doma bych též jedla).

nyjono

Netuším, co je umělá konzerva. A ano, myslím, že k moři vydrží všechny konzervy, pokud se neporuší obal.