Avatar uživatele
dust8

Vydrželi byste měsíc bez cukru?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, orwell, aliendrone před 1178 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Ano, protože...

Bez běžného cukru se obejdu. Často dělám jablečný závin podle recepty Stely Zázvorkové, jablka posypu jen skořicí.

Sním jen cukr, který je v ovoci, proto si ovoce vybírám. Jím víc zeleninu. Je pravda, že si dávám denně čtvereček nejméně 70% čokolády.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Ano, protože...

Byly doby, kdy doslova s prstem v nose a i dnes bych to dal bez velkých potíží. Poté, co mi diagnostikovali cukrovku mi KDOVÍPROČ sladké mlsání občas není proti mysli (znáš to, je ti to zakážou a už máš na to chuť). Tedy, ne že bych byl takový dobytek a osladil čaj (ten jen v případě nemoci) nebo kávu (vůbec NIKDY)!

Zato přežít bez soli, to by byl pro mne asi BIG problém, který bych sice určitě přežil, nicméně byl by to PARÁDNÍ HNUS velebnosti. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Jiná odpověď

To, že si nedám kostku cukru do kávy, neznamená, že nespotřebovávám cukr. V ovoci, všude je cukr. Sacharidy jsou podstatnou součástí potravy, a strava by měla obsahovat 50 % cukrů, sacharidů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ano, protože...

Nepoužívám vůbec klasický cukr

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Ne, protože...

protože to prostě nejde. Cukr je pro mě jako uran pro atomovou elektrárnu. Musím mít svou denní dávku, jinak nejedu. Sice jsem to už omezil kvůli strachu z diabetes a ráno si dávám do kafe už jen čtyři kostky místo šesti, ale představa absence cukru, to ne, to bych nepřežil.

Upravil/a: orwell

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Ano, protože...

Klidně bych měsíc bez cukru dal.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

Ne, protože...

… proč ??? nemám důvod …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Jiná odpověď

40 let nesladím, sladké nápoje piju jen vyjímečně (kromě 100% džusu s vodou napůl), ale buchtu nebo zákusek si dám.

Upravil/a: GM

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek