Geesha

vyděláváte někdo na ruletě pomocí – černé a červené?

Odpovědi
Jsemtady

Zkouseli jsme. Jako da se tam neco pri trose stesti ale musis brat ze je tam i 0 cimz je sance na vyhru memsi jak 50% a proto bys nakonec musel stejne prohrat. Vetsinou jsme dali 500 a obvykle to fakt padlo. Vic ale ne. Zkoncilo to tak, ze kolega dal 500.. nic, 1000.. nic, 2000.. nic a vyprd se na to. Ale znamej vydelava ale na te elektronocke ac jakoby ne uplne ale casto tam neco vyhraje. No ale je to o stesti a maji to spocitane aby to nebyl kseft. Navic jak bukmaker tak program mohou ovlivnit co padne dle toho jak rychle a jakym smerem hodi kulicku, to se uci 🙂

a623682@drdr

vyděláváte? hahaha, ruleta je vymyslena tak, aby vydelavala provozovateli, nikoliv hracum. A kasina maj ze vse hracu nejradeji ty, kteri prisli hrat s tim, ze maji system.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Mar­tingale