jozefnovotny

Dá se pravidelně sázením vydělávat na různé sporty?

Dá se pravidelně vydělávat tak, že budu sázet na různé sporty? Znáte někoho, kdo takhle vydělává?

Odpovědi
Kepler

Kdysi jsem to zkoušel, spíše pro zábavu a nejlepší výsledek dlouhodobě byla nulová bilance – co jsem vsadil, to jsem získal zpět. Možná by to šlo, ale chtělo by to mít dostatečný kapitál. Znám jeden způsob. Ale neznám nikoho, kdo by si takhle vydělával. To neznamená, že neexistuje.

Drap

Dá, pokud budeš mít štěstí. Neznám nikoho, kdo by se s e sázením uživil.