peterd108

Vydělávají reklamní e-maily?

Odpovědi
www

Jistě.
Nejvíce vydělávají firmě, reklamující zboží, teprve pak zlomek šiřitelům reklamy (spamu).

pusinka50

Už tu tato otázka byla.
Reklamními meily si nevyděláš ani na slanou vodu.
Za každý je odměna 1 Kč, postupem několika týdnů už chodí převážně meily v hodnotě 50 haléřů. Ze začátku mi chodily denně i 3–4 meily, za několik týdnů už jen tak 3 za týden. Slibované dotazníky za 20 Kč – přišel za celou dobu několika měsíců jen jeden.
Navíc, i když dosáhneš po dlouhé době odměny 1.000 Kč, zvýší se ti okamžitě hranice pro možný výběr peněz na 2.000 Kč. Až dosáhneš na odměnu ve výši 2.000 Kč, zvýší se možnost výběru až při výši 3.000 Kč. To mají v interních podmínkách, které ovšem ty, jako běžný uživatel, nikdy nedostaneš k přečtení.
Tak radši na tento způsob reklamy na rychlý výdělek rychle zapomeň.

Orange

Ano, těm kteří je posílají.

pl4toon

Na mě určitě ne. Veškerý reklamní spam okamžitě mažu a přidávám do spamfitru. I kdyby to byla sebelepší nabídka, tak nikdy neklikám na odkazy. Nemám rád spam >:-(

Elssir

Pokud myslíš, to že budeš posílat lidem maily a dostávat peníze, tak to zrovna moc nevydělá…
Pak je tu ještě možnost dostávat maily, ale tady zase hrozí stažení viru.
A peněz také tolik nedostaneš.
Pokud to přesto chceš zkusit a pokud si dosáhl plnoletosti tak zkus tohle.
(také jsem dlouho hledal a přestal tomu už věřit. Tohle je aspoň poctivé, ale nepočítej s ničím extra. Maximálně pár stovek měsíčně. :) )
http://www.ema­iling.cz/regis­trace.php?ref=229­197a27be9fdb62d87b261bff­0de18

Ale jak jsem řekl nic extra od „Vydělávání“ přs mail čekat nemůžeš.