gulag

Vydavate se nekdy za pravicaka/ levicaka jen proto, abyste udelali dojem apod ?

Ja ne ! Nepotrebuji pred kamosema ze sebe delat pravicaka abych pusobil zazobane. Ja jsem hrdy na to, ze jsem levicak, ktery poctive pracuje a voli KSČM.

Nejlepší odpověď
cochee

Ty, koukám podle svých otázek, přisouváš politice velmi významné místo ve svém životě. Já jsem přesný opak. Jakoukoliv zmínku o politice při konverzaci s někým rázně utínám, s tím, že ať se o ní baví s jiným volem. Osobně bych nejraději politiku zařadil na seznam trestných činů.
Doplňuji:
oprava: …tvých otázek…

Další odpovědi
badisko

Ne od extremu se mi dari cely zivot distancovat …za to jsem rad a jsem na sebe patricne hrdy v tomto ohledu …
Nevim proc bych mel prijmat neci myslenky a nazory jsem clovek a mam pravo volby …tim padem si vytvarim sve postoje a neridim se nicim co odemne okoli takzvane vyzaduje .....
No uplne nechapu co jsi touto otazkou ..nebo spise zdelenim chtel rict …taky poctive pracuji …ale proto nemusim volit KSCM …no co uz kazdemu co jeho jest …
Doplňuji:
Pokud te zajima s kym simpatizuji asi nejvice …tak mrkni zde … http://www.pi­rati.cz/ …a aby to tvuj komunistycky mozek pochopil tak tady je to …vse v kostce …>>> http://cs.wiki­pedia.org/wiki/%C4%8Ces­k%C3%A1_pir%C3%A1tsk%C3%­A1_strana

Pepa25

Dlouhodobě volím a podporuji středovou politickou stranu, a to KDU-ČSL. Komanče a ultrapravičáky opravdu nemám rád.

zjentek

vydávám se za silnýho vola, kterej táhne, abych udělal dojem na pravici i levici ..oni hrábnou jenom po takovejch ..zkus zkoumat yourself, uvidíš, že nekecám :o

Mirdas

Zda vy ne, tak proč zde v každé otázce i odpovědi propagujete největší zločineckou partaj která ve dvacátém století bohužel po světě svou neschopnost a skutečné záměry v mnoha zemích prokázala a dodnes ukazuje?
Zda tak nenávidíte kapitalismus, tak si také uvědomte odkud internet a podobné „hračky“ pocházejí.
A teď si na mne stěžujte adminovi jak jste tudle sliboval, neboť opravdu s těmito výplody nesouhlasím a ani souhlasit nemohu.

Čest, dnes nazdar.

Mc Merkurion

ono je to jedno,ale s tou poctivostí bych se moc neoháněl,koukám,že u tvých otázek mizí odpovědi,co se ti nehodí do krámu: „…ze budu od tedka kazdej osobni utok hlasit adminum“

Musa.21

?

Rocker

Politika mě nezajímá,mám k ní odpor.Proto se o ní s nikým nebavím,naštěstí většina lidí které znám je na tom podobně.