Avatar uživatele
77martin

Jak postupovat při kontrole, když jedu bez ŘP? Vybodoval jsem se.

Vybodování – Věděl by někdo, jak postupovat při kontrole, když jedu bez ŘP? Vybodoval jsem se. Bohužel musím jezdit, nespadám do žádné kompenzační skupiny ani jakýchkoliv sociálních dávek. Lze se hájit tím, že jsem v nouzi a bez řízení se neuživím?

Zajímavá 0 před 1091 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dochy

Obávám se, že jseš v p…řiti. Hele je tu spousta profesionálních řidičů co jezděj denně a bez přestupků. Takže pokud se Ti podařilo nechat se vybodovat asi to má nějaký důvod. Nějak si to zařiď abys jezdit nemusel. Buď změň obor podnikání, nebo si zařiď řidiče. Pokud Tě chytěj, tak snad leda dělat že neexistuješ. Obávám se, že pokud zjistí stav věcí, mají povinnost to řešit. A pokud se nemýlím, tak v tomto případě je to na soud. Soud Ti (pokud jej opravdu nějak nepřesvědčíš a já pochybuju, že by se Ti to podařilo) zřejmě bude muset řízení zakázat a to na víc než ten rok co máš za body. Pokud Tě chytěj i potom, máš na krku trestný čin. Seš si jist, že to chceš riskovat? Opravu myslíš, že ti to stojí za to?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Postup je snadný. Najdi si jinou práci kde ŘP nebudeš potřebovat. Na následky jsi měl myslet předem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Herjulfson

Jak píš Dochy. Pokud budeš jezdit bude z toho velkýá problém. Konkrétně maření výkonu úředního rozhodnutí. Napoprvé asi podmínka, ale už to není jen přestupek. Samozřejmě se dá předpokládat i prodloužení zákazu řízení. Jediné čemu jsem u Dochyho nerozuměl je to, že si v p…řiti -:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Maření výkonu úředního rozhodnutí je trestný čin. Představuješ si to jako Hurvínek válku. Na následky jsi měl myslet dřív.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

A proč se nesnažíš to řešit ? Třeba by ti
http://www.pres­tupkoverizeni­.cz/ nebo jiní
pomohli

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek