jiriii

Vybíjí se autobaterie u pick upa..

Mám felicii pickup 1.3. 2000.50kw a vybíjí se mi baterie, slyším vrčení v nádrži i když vypnu motor. Myslíte že se mi zaseklo čerpadlo? Podle zvuku bych řekl že běží neustále a právě proto mi vybíjí baterii.Dík za rady

Nejlepší odpověď
Hlada

Změřte proud z akumulátoru při vypnutém alarmu a ověřte tak, jestli skutečně běží čerpadlo nebo něco jiného. Jestli je řádově v uA, tak bude vadný akumulátor.

Další odpovědi
Mapel

Při zaseklém čerpadlu by se po odpojení akumulátoru měl zvuk ztratit. Pak připojit baterii přes ampérmetr a postupně odpojovat pojistky a zjistit co je příčinou velkého odběru.