jezdkyně548

výběr SŠ-druhá škola

Davám přihlášku ny gymnázium,ale co když se mi nepovedou zkoušky? :D vubec nevim,jakou bych měl dát jistící školu.. Proto jdu na gympl.. ;) ..
prosím,poradte :D .. Myslíte,že něco jako Oa je dobra volba?

Nejlepší odpověď
anonym

Dej si jiný gympl…
😉
Ne – nepřemýšlej, že by se ti přijímačky mohly nepovést – prostě se povedou.

Další odpovědi
Drap

To ti asi dobře neporadíme. Nevíme co chceš dělat po gymplu. Neznáme ani tvé přednosti a zájmy.

Hamon

Zajdi za skolnim/skolskym psychologem. Vyzpovida te, da ti par testu a pak ti rekne, na co by ses hodila, k cemu mas predpoklady a co by te mohlo bavit.