Rokio

Všimli jste si zlepšováku na Odpovědi.cz v podobě možnosti různými způsoby upravit text?

Zaregistroval jsem to před chvílí. Je tam také možnost přidat smajlíky.

Odpovědi
Dvorní šašek

Až nyní, konečně nějaký posun, zlepšovák, byť je to maličkost.

Mravenec

Nikde nic nevidím, kde to najdu, jak to funguje?

Aha, už mi to naskočilo, po stisku F5. Zřejmě vánoční překvapení. 😛

paul1

Zatím jsem nic neobjevil, ani po stisku F5.

zjentek

Ne. A zdá se, že jsi nějaký abnormálně bystrý. Postup prosím do diskuze.

Na Odpovědi.cz bych si rád všiml vánoční soutěže a po té také marně pátrám.

led

Zaujímavá informácia.
A ako sa tu teda objavilo už predtým toľko smajlíkov a emotikónov nielen v mojich príspevkoch? 😮
Pri F5 to nemám, ale v spojení kláves win+. (tečka) máte na výber aj smajlíky aj emotikóny.

Filip84

„Mě taky, kurwy, nasrali, místo dovolenky mě poslali do krimu!“ (Tankový prapor 1991)

Takhle jsem mohl normálně psát a emotikony vyjádřit písmem. Teď, abych vykonal to samé, tak musím stisknout win+. (díly led za info), teď, abych napsal Lauter to samé, musím stisknout win+., pak přepnout na ty písmenné emotikony, a pak „hledej, šmudlo!“, aby mi to ten bazmeg, nakonec, stejně nahradil těmi teatrálními obrázky. No, tak nic, no, budu psát bez emotikonů, ale že bych z toho byl nějak 3× happy, to – logicky – nejsem.

Fakt díky: namísto, abyste to tady odtrollovali, tak to tady dojebete. Ale tak jako, stačí se podívat na výběr Dotazů+ a člověk se nediví!

Rokio

zjentek: Při vložení otázky. Možná to funguje jen na mobilech.

Mravenec

Mám to na počítači a je to i při odpovědi. V diskuzi ale ne.