Avatar uživatele
irij

Všimli jste si, že většina „nových“ členů vůbec neboduje?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Miroslavst, BENYTA, GM, Elk, iceT, hanny 2, Bičiště, barusee, coco před 4796 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Všiml, ale je mi to volný. Já si oboduju svoje a ti moji zase naopak. Ale slušností by to teda bylo, když už si člověk dá práci s tím, aby mu/jí odpověděl.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Asi jim za to odpověd nestojí…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Ano všimla neboduju je taky ze začátku jsem body dávala skoro každému a mě ti co jsem jim bod dala mě ho kolikrát nedali.Není to tu sice o bodech ale o tom tu odpověd ohodnotit pokud se mě zda odpověd dobrá dám palec pokud ne nedávám nic (i když ted kvůli povinostem jsem tu málo)myslím si že ze slušnosti těm co dáme by nám měli i oni dát

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Nemaj slušný vychování. Zkažená mladá generace!!!!

(upozornění – to byla nadsázka)

Příčiny jsou asi různý – někomu jde prostě jen o odpověď a jak ji má, je mu zbytek šumák. Někdo si palce může šetřit. Někdo možná ani neví, že bodovat může. A někdo chodí nepravidelně a třeba ani nemusí vědět , jak dohledat zpětně vlastní otázku a odpovědi na ni. Spousta možností… Nějak jsem to vlastně neřešila, ale jo, máš pravdu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SajmonModer

Když mě někdo dá bod, dám mu ho taky. když já dám někomu bod, nečekám, že mi ho vrátí, ale bylo by to slušné. Ale je mi to jedno, o body tu nejde, jsem rád, že jsem objevil tyto stránky a našel si spousto nových „online“ přátelů a za to jsem Vám vděčný!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Všiml – neboduji taky. Ani nevím proč, možná, že se mi pšatně trefuje myší na paleček.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Možná ještě nezjistili,že se to tady dělá!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Asi si říkají: „Nedám, sám mám málo!“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Před 13 měsíci, když jsem byla „nová“, jsem taky málo bodovala pouze z toho důvodu, že nebylo čím, občas mi palce „došly“ dopoledne a po půlnoci až nový příděl…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

já se snažím! :) ale jsem asi ještě moc nová, nemám to tu všechno ještě pořádně „prolezlý“ ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barusee

Jsem „nová“ a boduju:)
Btw: Všimli jste si toho obrovského počtu bodů u této otázky a každé odpovědi?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bičiště

Když si budeme dávat body ze solidarity,ze sympatie,na revanš,tak jakou pak mají takové body cenu?
Jestli tím co řekneš, neobohatíš druhého, neříkej nic! (Denis Waitley)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
coco

Já boduju a potřebovala bych víc palců! Když je vyčerpám,jak k tomu příjdou ostatní…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
franku

Nedávám body automaticky,ale když otázka nebo odpověd mě zaujme,tak dávám.Děkuji všem,kteří dali body mi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marunka2

Já jsem taky nová, ale mne body nestačí :(. Vždy vyčerpám svůj ubohý obhos 5 palců a mám utrum, když jsem se druhý den k otázce dostala, abych dala zbylé body, tak už jsem zas neměla další body na nové otázky. Takže pak ještě někomu odpovídám, ale už nemůžu hodnotit ☹. A taky jenom 5 otázek ohodnotit jako zajímavé? Ani pokročilý uživatel s 25 body to nemá jednoduchý ☹.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Venku prší,já mám smutek v duši.Rozdám alespoň bodíky a Vy smutní (doufám) nebudete. Ani to se mi nedaří,body došly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Ano, všimla, já už taky neboduju, jen to tady občas prolítnu a připadám si jak IT mimozemšťan.

Málokterá otázka mne tu zaujme poslední dobou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BandiOl

Ještě jsem to asi nepochopil – o co tady jde – o odpovědi, nebo o bodíky?
Myslel jsem, že body jsou na základě užitečnosti odpovědi.
Ale pokud chcete body, dejte mi vědět, rozdám je.

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek