Avatar uživatele
Miroslavst

Všimli jste si že to funguje?

hele lidi. všimli jste si, že to funguje. Jak napsala kropítko, tak jsem odškrtnul sdílet zajímavé otázky v nastavení profilu a hned jsem dal hvězdičku a šlo to bez řečí.
Uděláte si to taky tak?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Jahoda, BENYTA, Rico před 5057 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Teda Miroslave ty takový starý mazák na odpovědích a já tě budu něco učit,proč jsi se nezeptal už dávno??,já bych ti to řekla.
Doplňuji:
Benyto,nenale­tíš,jukni sem

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dostali-jste-nekdy-nekdo-bod-od

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Před chvílí jsem si všimla, že u hvězdičky je napsáno tvé jméno. Mně hvězdičky „udělovat“ jde, ikdyž jsem propojená s FB 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Abych řekla pravdu do ted jsem to nevěděla ale udělám si to tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Vůbec nevím,o co GO a ani to nebudu zjištovat,at zase nenaletím…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Tomu se říká objevit Ameriku – koukám, že to tu je samý Kolumbus…
Ale teď vážně; musím se přiznat, že mi to také chvíli trvalo, než jsem to „trochu“ zprovoznil. Navíc to v té době pěkně blblo a stále mne to odhlašovalo z FB a házelo otravné hlášky. Naštěstí už se to uklidnilo a zatím to funguje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
BENYTA

Právě jsem zjistila,že mi nestačí ani 50 palců,všechny dnes nehodnocené odpovědi zítra napravím…a zase budu ve skluzu…

před 5057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
BENYTA

Právě jsem zjistila,že mi nestačí ani 50 palců,všechny dnes nehodnocené odpovědi zítra napravím…a zase budu ve skluzu…

před 5057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

jo,jo,to znám,nikdy jich není dost. Tak musíte nahrabat palečky,aby jste byla stříbrná. 200 snad už stačí,ne??

před 5057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
BENYTA

…se uvidí…

před 5057 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby