Rohlik

Všimli jste si, že se prodává Coca-Cola vanilka?

V obchodě jsem již viděl Coca-Colu s vanilkovou příchutí. Všimli jste si ji taky?

Odpovědi
brillant

Ano, ale ještě jsem si ji nekoupil

A nekoupím.

anonym

Ano, již jsem si ji koupil

Pěkný humus to je!

Slezsky fc

Ne

Doplňuji:
Vím že byla v reklamě ale v obchodě jsem neviděl vanilkovou coca-colu

Awe

Ano, již jsem si ji koupil

YanZo

Ano, již jsem si ji koupil

DEDYmanTV

Ne

Xantyp

Ano, ale ještě jsem si ji nekoupil

Teach me master!!!!

tatanka

Ano, již jsem si ji koupil

ano, je taková hezká, tmavá a vanilková.
Doplňuji:
Položil bych otázku zda z někdo z Vás viděl prodávat lahvové pivo v marketu? Nuda.

Rohlik

Nejlepší je vyjádření mluvčího Coca-Coly Kerry Tressler, když říká, že: „si všude na světě můžete vychutnat tu samou osvěžující chuť, neboť Coca-Cola používá v celém světě ten samý recept“.