verka

Všimli jste si posunu Erbenova vodníka ve ztvárnění vodníka v Kytici filmové?

Inspirovala mne Anass v otázce o vodníkovi,zkuste si vybavit jaký máte pocit z Erbena a na koho máte vztek ve filmu.
Doplňuji:
Icet to říká správně. Toho, který má být stvůra je nám ve filmu líto. Vztek jsem měla na vodníkovu tchýni.

Nejlepší odpověď
iceT

Kdyz jsem prvne slysela o filmove Kytici,rikala jsem si buhvico to nebude,ale pak to davali v tv a byla jsem nadsena,moc se mi libilo celkove zpracovani,i he­recke obsazeni a vykony,fakt parada.
Vztek snad ani ne,spis litost nad tim,jak smutne cely pribeh vodnika skoncil.