dust8

Všimli jste si někdy v Lídlu občasné absence fazolí v tomatě a jak si jej vysvětlit?

Nejlepší odpověď
Filip84

Poptávka převyšuje nabídku. Nemusíš si představovat, to není „spolužačka“, to je Handel: stačí se zeptat.

Další odpovědi
Ametyst

Do Lidlu nechodím, ale všimla jsem si toho nedostatku v jiném obchodě. Moje ironické vysvětlení je, že Češi začali jist English breakfast, anglickou snídani: fazole v rajčatové omáčce jsou povinnou součástí toho pokrmu.

cappuccino

Ja kupuju ty cerne bez tomatove stavy a delam z nich chilli con carne, kam si tomaty dodam zvlast.
Jinak jsem zjistila, ze drive lakali do Lidlu o vikendu na slevy, dnes naopak ceny navysuji. Priklad: lasagne drive cena Kc 89, o vikendu Kcc 69, dnes za 109Kc.