Kulpix

všimli jste si někdy českých a slovenských slov v písničkách?

UKázka třeba zde:
---https://www.y­outube.com/re­sults?q=Zdena%20z%20po­pradu.&sm=3

😉
Pusťte si jakýkoliv videoklip.-Přeju příjemnou zábavu

Nejlepší odpověď
Kepler

No a čo? Některá jsou krásnější. Hlavně ať tam každé slovo není „love“

Další odpovědi
anonym

Ano, všimnul.Ale asi to bude tím, že někdy na české slovo není zrovna kvalitní český rým (a obráceně) a nebo si autoři myslí, že takto to je zábavnější.
Naše generace se nad tím nepozastavuje, protože my jsme si NORMÁLNĚ zpívali slovenské písničky (zněly často na diskotékách).­.namátkou UČITELKA TANCA, BIELÝ KVET atd.
A na druhou stranu, poslouchám často tv Šlágr a mohu ti říci, že kolikrát písnička, která má český text je daleko lepší se slovenským textem než s českým.