WhiteCrow

Všimli jste si, kolik věcí už zku**ily reklamy? Kdy se to zastaví?

Zajímá vůbec někoho dopad reklamy na kvalitu života, když už nám chybí snad už jen reklamy na článcích toaleťáku?

Nejlepší odpověď
elkon

Nikdo tě nenutí reklamy sledovat. Mě nezajímají a jsem v pohodě.

Další odpovědi
da ny

NE
Na kvalitu mého života reklamy vliv nemají a nikdy neměly.
Člověk si většinou „kur*í“ život sám, svým rozhodnutím, jednáním, postojem.
Mnozí i dětem, do určitého věku.
NIKDO NIKOMU nedrží pistoli u hlavy, aby byl konzumentem reklam. Aby jim podlehl.
To, že lidé podlehnou, je jen a jen jejich dílo.

WhiteCrow

To už nestačí, dneska jde o to se jim umět vyhnout

elkon

To není žádné umění, kdo nechce, ten je nesleduje. A pokud mi někde překáží (tím myslím zdržují), tak je dost možností jak je obejít.