Pepa25

Všimli jste si, kolik je ukrajinských uprchlíků ubytovaných na farách a v rámci charit?

Tento týden zatím každý den v Událostech záběry z nějaké fary (pokaždé jiné). Víte, kolik máte uprchlíků na vaší faře? (podotázka samozřejmě pouze pro členy některé z církví). Myslíte, že více lidí u sebe ubytují lidé aktivně se hlásící k víře nebo spíše „sluníčkáři“? Kdo myslíte, že jsou další významné skupiny ubyvatelů?

Odpovědi
Kazatel

Za ty prachy je to zlatej důl.

zjentek

„Ubyvatelé“ 😁