Pače

Vsichni oveckare prosim o radu…

o vikendu si jedu pro 4 kusy.. co je potreba oplotit je jiz oploceno.. mam na zahrade ale dost kusu jabloni a svestek.. da se to necim natrit aby to neokusovali a kdyz jo aby se neotravili? nebo taky oplotit kralikarskym pletivem?

a jeste jedna otazka.. kolik stoji oznackovani a to zaevidovani za kus? ceskolipsko dik moc za rady
Doplňuji:
myslel sem aby se neotravili kdybych to namastil treba obycejnou barvou

Odpovědi
venkovan

Podívej se na www.lescr.cz. Tam najdeš řadu přípravků na ochranu dřevin proti okusu.
Nicméně asi bych zvolil pletivo – třeba lesnické a nebo ovčí. Lesnické bych dal kus od stromu. Stromy lze také ochránit motorovou pilou řezem u země.

01Ricco

Kmeny stromů určitě obalit, ale pokud možno něčím pevnějším než je králičí pletivo. Jde to třeba obložit prknama kolem obvodu kmene a stahnout drátem.