postcd

Kolik Vás stála vrtná studna?

Mám nabídku na 180 tis. Kč. Jsem napsal jedné firmě, která to dělá na kl_íč a vyšla z toho následující nabídka: 40m Vrt 222–191/PVC-U 125×6,7(80 tis. Kč), použití pažnice, odkalení vrtu, doprava vrtné soupravy(23 tis. Kč), hydrogeol. zpráva vč. VOSOZ, manipulační šachta(30 tis. Kč), analýza vody(1 tis. Kč), legalizace studny (projekt. dokumentace, pro BÚ a KÚ, vyřízaní souhlasu BÚ a KÚ, vyřízení povolení na studnu – celá řada položek – pro zajímavost zde: https://paste­bin.com/raw/x81­ZX7sf ) (25 tis. Kč). CELKEM zhruba předběžně 180 tis. Kč … Zajímalo by mě kolik Vás stály jednotlivé práce a v kterém roce zhruba a zda vám přijde ta cena 180 tis. Kč zhruba odpovídající (pokud uvážíme že je to se vším všudy a doufejme bez práce pro objednatele).

Odpovědi
mosoj

23 m hloubka, světlost 125, – 22 000 Kč + stavební povolení. Ostatní jsem si dělal postupně sám, ruce mně ještě neupadly.