Vrátíte ,nevyplaceně,Ka­louskovi a Nečasovi poštovní poukázku,kterou jste jistě obdrželi?!

Nejlepší odpověď
anonym

Nic mi nepřišlo a i kdyby ano, nehodlám s tím marnit víc času než budu potřebovat na cestu k odpadkovému koši a zpět.

Další odpovědi
anonym

U nás jsme zatím nic neobdrželi a jestli náhodou ano, tak je již na dně odpadkového koše.
Doplňuji:
A vůbec ani nevím, co by se mělo s tou složenkou zaplatit, nějak se o tyhle věci nezajímám.

Drap

Poukázku jsem nedostal, takže tentokrát bohužel.

tom004

Neobdržel,protože pošťáci a „reklamní chodiči“ nám do schránky žádné ptákoviny nevhazují. A naše přání respektují.

Rocker

Nemám čas ani chuť se zabývat podobnými hovadinami.

mosoj

Hnusný je komentář redakce ke složence.
Zloděj volá chyťte zloděje.

http://www.ces­katelevize.cz/ct24/do­maci/192631-sobotka-slozenku-za-restituce-vratte-kalouskovi-s-necasem/
Doplňuji:
Pro ty co rádi zapomínají a pány redaktory !

http://letecka­posta.cz/308112564

pusinka50

Nic mi nepřišlo a když, tak máme odpadkový koš přímo u poštovních schránek.
Ad mosoj: taky tě nadzdvihla Kalouskova reakce?:> „Sociální demokracie se nám pravděpodobně snaží připomenout, kolik za každého z nás komunisté v 50. letech ukradli. To neznamená, že to každý z nás má zaplatit. Jestliže mám vrátit něco, co mi nepatří, tak to nemůžu platit ze svého,“ řekl v rozhovoru pro Českou televizi Kalousek s tím, že jde o zjevnou lež, která je placená z daní daňových poplatníků.

No, aspoň teď vím, že Kalousek nehodlá ze svého platit ani svoje krádeže státních peněz, protože ty mu taky nepatřily. AŤ žije technologicko-chemická LOGIKA!!

LůcaDůcaPůca

nám to přišlo !!! je to trapný. ale nevrátím. Nemáme čas :)