Avatar uživatele
anonym

Vrátíte ,nevyplaceně,Ka­louskovi a Nečasovi poštovní poukázku,kterou jste jistě obdrželi?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4264 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nic mi nepřišlo a i kdyby ano, nehodlám s tím marnit víc času než budu potřebovat na cestu k odpadkovému koši a zpět.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

U nás jsme zatím nic neobdrželi a jestli náhodou ano, tak je již na dně odpadkového koše.
Doplňuji:
A vůbec ani nevím, co by se mělo s tou složenkou zaplatit, nějak se o tyhle věci nezajímám.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Poukázku jsem nedostal, takže tentokrát bohužel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Neobdržel,protože pošťáci a „reklamní chodiči“ nám do schránky žádné ptákoviny nevhazují. A naše přání respektují.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Nemám čas ani chuť se zabývat podobnými hovadinami.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Hnusný je komentář redakce ke složence.
Zloděj volá chyťte zloděje.

http://www.ces­katelevize.cz/ct24/do­maci/192631-sobotka-slozenku-za-restituce-vratte-kalouskovi-s-necasem/
Doplňuji:
Pro ty co rádi zapomínají a pány redaktory !

http://letecka­posta.cz/308112564

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Nic mi nepřišlo a když, tak máme odpadkový koš přímo u poštovních schránek.
Ad mosoj: taky tě nadzdvihla Kalouskova reakce?:> „Sociální demokracie se nám pravděpodobně snaží připomenout, kolik za každého z nás komunisté v 50. letech ukradli. To neznamená, že to každý z nás má zaplatit. Jestliže mám vrátit něco, co mi nepatří, tak to nemůžu platit ze svého,“ řekl v rozhovoru pro Českou televizi Kalousek s tím, že jde o zjevnou lež, která je placená z daní daňových poplatníků.

No, aspoň teď vím, že Kalousek nehodlá ze svého platit ani svoje krádeže státních peněz, protože ty mu taky nepatřily. AŤ žije technologicko-chemická LOGIKA!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LůcaDůcaPůca

nám to přišlo !!! je to trapný. ale nevrátím. Nemáme čas :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek