zjentek

Vrátím návratem pomocí bodu obnovení mimo jiné i data v prohlížečích?

… dneska jsem si pročistil sušenky cookies a podobný cache, čemuž sice vůbec nerozumím, ale smazal jsem si tím všechny otevřený panely v prohlížeči(a že jich bylo) a protože tam byly důležitý informace a skrze sklerózu to už nemohu na www najít, napadlo mě využít bodu obnovení a vrátit se v systému „do včera“… vrátěj se mi i ty data? (čistilo se to CCleanerem)
Celkem na to spěchám, tak kdyby to náhodou někdo věděl, tak by to bylo fajn ;q

Nejlepší odpověď
arygnoc

mám za to, že tieto dáta sú v kremíkovom nebi.

bod obnovy si pamätá systémové nastavenia, obsahu sa nedotýka.
neviem, aký prehliadač používate, občas si nezaškodí >záložky< zazálohovať (u každého prehliadače troška iné).

ešte by mohla pomôcť história prehliadača, ale záleží, ako máte nastavený cc – či má mazať históriu prehliadačov (i „upratovať“ treba vedieť). 😁

pre budúcnosť – v cc zrušte mazanie histórie, nikdy neviete, kedy sa bude hodiť.

nakoľko som tiež občas sklerotik, mám jeden txt súbor so zaujímavými adresami, ktorý si udržiavam (aktualizujem odkazy).
chce to iba si zvyknúť zaujímavý odkaz si niekam >odložiť< mimo prehliadač (záložky, históriu).

😉

Další odpovědi
gecco

Ne…
😉