Avatar uživatele
ReHu

Vrátili byste mu stejnou mincí?

http://www.no­vinky.cz/krimi/201931-muz-temer-ubil-sveho-ovcaka-kladivem-veterinari-bojuji-o-jeho-zivot.html
Doplňuji:
Jsem ráda, že máme stejný názor. Jen doufám, že se naše legislativa probudí a zpřísní tresty. Ty současné ani mnohdy tresty nejsou.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Luss, anonym, anonym, Pirate_of_D1 před 5070 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

jo, tak nějak. Fascinuje mě, jak pro taková individua používají výraz „muž“. To není muž, ba ani člověk, to je prase.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Luss

pred chvili jsem zrovna videla titulek, ani jsem to neotvirala. :( hnus. kdy konecne budeme pravne zvire nazyvat zivym tvorem a tak k nemu taky v pripade tyrani pristupovat?!?!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Je to opravdu hrozné tomu chlapovy bych vrátila stejnou nakládačku aby si uvědomil že se takové věci nedělají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GangstaHelper

Stačilo mi vidět fotku a odpověď je: Rozhodně.

(Nebudete mi věřit, ale vhání mi to slzy do očí.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Ano jsem toho názoru.Oko za oko.Zub za zub.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lotty

Já vůbec nechápu to, že ti lidi to vůbec dělají. Nejspíš je to ohromně baví, ale když to zvíře kvůli nim trpí, říkám si, že by bylo spravedlivé, ať toho chlapa taky tak někdo zřídí. Fakt!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

S radosti bych mu nabouchala tomu neradovi a opravdu by meli tento cin trestat prisneji a na tvrdo.Takovym tyranum nepatri zviratko do rukou!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Přečetl jsem si jen nápis a ani to nechci dále číst.Už mám po náladě.:-(

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek