ReHu

Vrátili byste mu stejnou mincí?

http://www.no­vinky.cz/krimi/201931-muz-temer-ubil-sveho-ovcaka-kladivem-veterinari-bojuji-o-jeho-zivot.html
Doplňuji:
Jsem ráda, že máme stejný názor. Jen doufám, že se naše legislativa probudí a zpřísní tresty. Ty současné ani mnohdy tresty nejsou.

Nejlepší odpověď
quentos

jo, tak nějak. Fascinuje mě, jak pro taková individua používají výraz „muž“. To není muž, ba ani člověk, to je prase.

Další odpovědi
Luss

pred chvili jsem zrovna videla titulek, ani jsem to neotvirala. :( hnus. kdy konecne budeme pravne zvire nazyvat zivym tvorem a tak k nemu taky v pripade tyrani pristupovat?!?!

panenka

Je to opravdu hrozné tomu chlapovy bych vrátila stejnou nakládačku aby si uvědomil že se takové věci nedělají.

GangstaHelper

Stačilo mi vidět fotku a odpověď je: Rozhodně.

(Nebudete mi věřit, ale vhání mi to slzy do očí.)

oskar

Ano jsem toho názoru.Oko za oko.Zub za zub.

Lotty

Já vůbec nechápu to, že ti lidi to vůbec dělají. Nejspíš je to ohromně baví, ale když to zvíře kvůli nim trpí, říkám si, že by bylo spravedlivé, ať toho chlapa taky tak někdo zřídí. Fakt!

anonym

S radosti bych mu nabouchala tomu neradovi a opravdu by meli tento cin trestat prisneji a na tvrdo.Takovym tyranum nepatri zviratko do rukou!!!

ten který je

Přečetl jsem si jen nápis a ani to nechci dále číst.Už mám po náladě.:-(