Lukas27

Vrátí se Andrej Babiš aktivně do politiky?

Nejlepší odpověď
Drap

On v ní stále je. Je předsedou nejsilnější opoziční strany. Peníze pro něj nejsou až tak důležité. Celý svůj poslanecký plat dává na chartu. Poslanecká imunita mu k ničemu nepomůže. Všechny kauzy za které ho chtěli stíhat, nedopadly v žádném případě tak, jak si přála ODS a. TOP 09 a Piráti, tak než vymyslí něco nového, tak neni ho za co stíhat.

Další odpovědi
VaclavZeman

Ano. Naštěstí.

aevul

Určitě. Peníze a poslanecká imunita je pro něj alfou omegou.

Arne1

Určitě. Takovu radost nám neudělá aby zmizel v propadlišti dě­jin.