vrácení automobilu

Mám dotaz týká se odstupu od kupní smlouvy. Minulý týden jsme vyměnili mercedesa za forda s doplatkem. Nový majitel byl informován o chybě, která se na automobilu vyskytuje, tato chyba byla u vedena i v kupní smlouvě. Ihned po přivezení Forda jsme jej dali opět ke koupi, ozval se nám zájemnce, složil zálohu,ale původní majitel si to rozmyslel a chce odstoupit od kupní smlouvy.Je to možné?

Nejlepší odpověď
kropitko

Pokud byla závada,kvůli které chce nový majitel automobil vrátit uvedena v kupní smlouvě,tak nemůže…ať si trhne

Další odpovědi
cukrar

Na odstoupení musí mít právní důvod, nikoliv jen náladový…
Ne, nemá právo odstoupit bezdůvodně od smlouvy.