Avatar uživatele
quentos

Vožralej, bez řidičáku srazí chodkyni na přechodu a ujede. Chodkyně zemře, řidič dostane 4 roky?! Výsměch?!

Máte k tomu někdo logické vysvětlení, jak může dostat někdo tak málo za lidský život? Jestli budou tresty za takto závažné trestné činy takhle směšně nízké, mám ten dojem, že se ze srážení lidí na přechodu stane brzy oblíbený způsob vraždy.
Státní zástupce se mohl odvolat proti výši trestu. Neudělal to a odmítl vystoupit na kameru. Že by svědomí? K zblití…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, dudu, iceT, Pralinka1979, fcoop před 4734 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

Jako mě už todle u nás nepřekvapuje =(. Bohužel. K tomuto snad ani nejde nic napsat =(.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

To,máte pravdu,viděl jste,jak se ještě choval?Dělal,jako kdyby bylo ublíženo jemu-hajzl!Státní zástupce?Není asi nic dodávat,tan svědomí nemá!Asi jen otevřenou dlaň.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

prachy prachy prachy.
stačí je mít. to i *Pánbůh je přístupnej.

A já v 50 mít tlustou peněženku – tak jsem krasaec i pro dvacítky krasavec (jakože jsem).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fidel

Jistě měl k tomu soud důvod. Ale k tomu se člověk kvalifikovaně bez nastudování spisu nemůže vyjádřit. Ne každý rád vystupuje na kameru z mnoha důvodů a SZ se ani nedivím…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Venka

Hajzl, taky jsme byli v šoku. Něco ukradnu a půjdu na tři roky sedět a někoho zabiju a dostanu skoro stejný trest?Co to máme za zákony?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek