hanysicek

Voyo- jak to prosím je platí se nebo neplatí, když je tam napsáno zkušební doma 7 dní.

ahoj prosím, kamarád mi řekl že na voyo.cz je ted, že týden můžu sledovat filmy a seriály zdarma. Zaregistrovala jsem, ale abych se mohla dívat, měla bych tam zadat telefonní číslo po té mi přišla sms.VOYO PREDPLATNÉ 189KČ/ měsic 1.tyden možnost bezplatného zrušení zasláním .. Mám to chápat teda, že zadarmo to není, a je to tak že ted zaplatím 189kč, a můžu sledovat měsíc co chci. Nebo jak to je? Máte s tím někdo zkušenost? Děkuji

Nejlepší odpověď
beer

„Co je to 7denní zkušební období zdarma?
Jde o možnost bezplatného vyzkoušení služby VOYO po dobu 7 dní. Pokud si do 7 dnů nezrušíte předplatné VOYO, bude Vám automaticky na konci zkušebního období zaslána zpoplatněná SMS zpráva. Po jejím úspěšném přijetí na Vašem telefonu Vám bude aktivováno plné předplatné. Více se dozvíte v odkazu Platby.“

http://voyo.no­va.cz/faq