Savier

„Vousatá žena je na svou bradku pyšná, připadá si sexy“ – Připadá i vám sexy?

Viz. Tento článek.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Ametyst

Ne

Pomalu se většině podsouvá, že menšinové úchylky a devianti jsou vlastně normální a v pořádku. Leze to salámovou metodou.

Další odpovědi
elkon

Ne

Je to porucha a je to nepříjemné, Nechtěl bych takovou ženu mít doma.

Filip84

Jiná odpověď

To je Angličanka, viď? 😅 Tam jsou takhle škaredý baby ale normální! 😅😅

Si děláš prdel!? To ani zezadu, a ta „bradka“ je fakt to poslední! 😅🤢

Tonda Káňa

Ne

Nechutné… Ovšem dnes standart.

aliendrone

Ne

Pamatuji dobu, kdy hormonální antikoncepce měla tyhle účinky (dávaly se doslova koňské dávky, ne jako dnes). Dotyčná jí asi pamatuje také. 😉 😂

Ametyst>>> Vím jistě, že termín „salamová metoda“ je některým zdejším (plným pravdy a lásky) NEZNÁMÝ (jako ostatně MNOHO jiných věcí). Nemám ale chuť ani trpělivost jim to vysvětlovat. 😉

Kelt

Jiná odpověď

Pokud má žena fousy tak jí nefungují nadledvinky.

Filip84

Savier: Ony jsou i pěkné Angličanky, třeba tahle: https://www.li­dovky.cz/cesto­vani/cesky-humor-je-tu-snadne-urazit-vtipem-rika-anglicanka.A131009_223­634_aktuality_mc Ale nežijí v Anglii – tahle žije v Praze! 😂

zjentek

Jestli ses už vykecal tak šup zpátky na mámu, mamrde. Všecko to IQ z ní drsně dostaň, vy.rdej, nebuď jen takový polo dement. Ano, ona ho má jen pro tebe, jen ty jediný máš dar následovat, jsi vyvolený a ONA NA TO ČEKÁ! Tak žádný jemnůstky a něžňoučký štráchy, jak z tebe čiší doposud. Musíš do ní tvrdě, fest, ať jsi filip úplný a komplexní, konečně! Jinak to ani nemá smysl. Neboj, jen to tak štípne a bude to. Uvidíš, jakého blaha znenadání zakusíš, ten blažený pocit naplnění, takové náhlé osvobození se… Náhle porozumíš celému světu, celému svému nitru, střípek ti zapadne do skládanky a ty už nikdy nebudeš jen TEN polo vzdělanec, jakým se současně cítíš býti před odměřeným zrakem drahé matinky. Do it! Zpřetrhej svá pouta marnosti!

Filip84

Jo, a Ametyst se zase stěžuje! 🤦‍♀️

aliendrone

Filip84>>> A ne na tebe, POTVORA! Znám, i mě ženy také buď milují nebo nenávidí, ale když mě ignorují, to nesnáším DODNES. Udělej anketu, třeba to zabere a pomůže. 😉 😂 😂