krabičák88

Volite podle sve situace, nebo spise berete ohled na spolecnost ?

Priklad…patrite mezi 5% lidi co se ma spatne, protoze mate nizky plat, kdezto zbytek (95%) spolecnosti se ma dobre…

Budete radeji volit tu vladu, co by prinesla blaho spise vetsine (95%) nebo volite tu vladu, ktera se vam zrovna hodi k vasi situaci ?

Ja osobne bych bral ohledy spise na spolecnost (vetsinu)…je podle me blbe volit nekoho jen proto, ze jsem napr. vlastni vinou spadl do spatne situace…

Svoje nedostatky by mel clovek resit u sebe a ne volbami…

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

To je trochu přitažené za vlasy aby člověk který se má třeba špatně volil stranu která chce zdražovat, zvyšovat daně, zkrátit důchody, zdražit jízdné, zavést školné apod. Takového člověka bych rád teda potkal.....
Já osobně volím (a myslím že většina) tak jak cítím, s kým sympatizuji nebo s kým se ztotožnuji. V národních volbách určitě. V evropských volbách se na to dívám trochu obšírněji a s delší vizí do budoucna.

Další odpovědi
Rocker

Nevolím,z těch šmejdů není koho.

Mirdas

Odpovím vám příkladem.
Mám známe kteří pracují u stejné firmy prakticky za stejný plat. Oba mají rodinu po dvou dětech.
První se zcela věnuje rodině, sem tam nějaká brigádička, o víkendy jezdí s manželkou a dětma na chatu, navštevjí přírodní i technické zajímavosti, jezdí k přátelům, na výlety.
Druhý denně chodí do hospody na karty, automaty a samozřejmě cigarety, pivo, sem tam nějakého toho paňáčka.
První byl s rodinou v minulém roce v Řecku u moře.
Druhý poslal rodinu ke tchýni na barák a sám zůstal, však víte kde, neboť na víc neměli.
První volí podle programu stran a nevolí ty, kteří již sklamali jeho důvěru.
Druhý volí buď komunisty, neboť se za nich měl lépe a taky někdy nejde k volbám vůbec neboť to jsou všichni zloději, včetně toho prvního kolegy z práce, neboť zda berou oba stejný plat, tak jak je možné že on si může dovolit jed s rodinou k moři a on si to dopřát nemůže, takže krást musí !!!
Určitě tak nechci hodnotit všechny lidi, ovšem toto rozhodně není ojedinělí příklad.
Já osobně dávám za pravdu i při volbách prvnímu.

Mc Merkurion

…každý svého štěstí strůjcem > volím s ohledem na společnost,ve které jsem z mého pohledu já na prvním místě > proto nevolím (vždyť je to prašť jako uhoď,Petr nebo Pavel,všici kradou stejně,a začíná to už na obci,pak kraj,vláda,EU,ves­mír,atd)

ptáč

No právě, málokdo nebo nikdo neumí odpovědět, nebo nechce. Že jsou ovce které se řídí tím, co jim kdo poradil, a ten to někde přečetl. A věří že to je správně. Této otázky je opravdu škoda na těchto stránkách. Tady se může odpovídat bez předsudků akorát na počasí, nebo když dodá postup prací v určitém oboru, tak přijde jiný uživatel (novaky) a uráží že se odpovídající schovává za normy, a odporuje si, že se měří na setiny milimetru, prostě to obráceně. Ale když se pak zeptám na to, jak ořezat tužku bez ořezávátka, kteráž otázka byla mířena na učence, odpověděli jiní a se vší slušností. Od té doby v
Doplňuji:
ím, že nikdo nestojí o skutečnost, jen o to, co kdesi zaslechli v hospodě nebo jim řekl soused. Takže ani já nemusím uvádět svůj postoj k lidové politice. A co mě může opravdu nasrat, je taková divná klávesnice na tom notebooku, jak někdy při psaní přeskakují řádky, nebo se něco odentruje.

jmhad

volím podle zkušenosti co už ta která partaj udělala dobrého a ne podle slibů „co chce ta která strana udělat“ . Oni se pak spojí do nějaké koalice a za slibů není nic.

ptáč

Ty jo, ten fingerpad, jak se s tím má posouvat, já bych liskal. Zasraná nefunkční myš už je měsíc na pozorování v malém bazárku, dělají si prdel.
Teď vážný dotaz: Co znamená Svoje nedostatky by mel clovek resit u sebe a ne volbami..? Ty máš nedostatky? A kdo ti je udělal, to je jako ze špatné nálady, nebo se to dědí, nebo co? A 9 lékařů z deseti doporučuje volby?