nesnasims

Voda zatekla za monitor

Prosím vás mám problém jak dělo.Od kámošky mám půjčený notebook.večer jí ho mám vrátit jenomže jsem na monitor vylil skleničku s vodou.Pod monitorem se voda dostala pod obrazovku a teď jde vidět jasně bílý pás na monitoru.Zkoušel jsem to vysušit fénem ale nefunguje.Myslíte , že to zmizí ( už je to 5h stejné), nebo máte nějakou radu prosím :(

Nejlepší odpověď
jiriii

Něco podobného se mi stalo s dot. tel. bohužel ještě po týdnu stále byla pod displejem voda. Snad máš jediný štěstí že to byla obyčejná voda a ne šťáva. Musí to prostě vyschnout a já bych to nefenoval, stalo se mi že jsem to ještě víc zapařil. využil jsem na to pořádný vysavač. bohužel i tak tel po čtrnácti dnech odešel, přesněji odešla možnost psát na dot. displej. jinak displej byl ok a jinak fachčil. Myslím si kdyby to vyschlo tak by měl bít v pořádku. Ale nečekej že to bude do večera.
Doplňuji:
Ale jinak to vyschlo, známému zmokl a řešil to samé, vyschlo mu to ale má tam nepatrnou světlejší část monitoru, je to vidět pouze z boku.