Lgee

Dá se koupit notebook za 200.000 Kč jen tak na zkoušku? Když ho do 9 dní vrátím, dostanu zpět všechny peníze?

Dá se koupit PC (notebook) za 200000 korun a do 9 dní ho vrátit a vrátí mi všechny peníze jen tak na.zkusku si chci vyzkoušet co takový ntb umí.

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Původní neotázka
Půjčení notebooku

Odpovědi
Drap

Teoreticky ano, koupíš na internetu a do 14 dnů můžeš vrátit bez udání důvodů. Budeš ale hradit poštovné.

Ušel ventil

To asi záleží na kupní smlouvě – co je v ní psáno a to tady nikdo neví ,

jinak tady je více videí od jednoho konůpka jak si koupil notebook za 200 000 a vrátil ho , myslím že mu nevrátili celou částku
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=T0u9Y1RKzcA

Myslím že rozbalený a použitý notebook za 200 000 už od nich nikdo nekoupí, tak budou muset cenu snížit např o 40 000 kč a vrátí ti tedy o 40 000 kč méně .
tak je to myslím v tom videu , ale cenu o kterou to ponížili si přesně nepamatuji tak se na to mrkni v tom videu ( je jich několik )

Elk

  1. Dá se koupit notebook za 200. 000 na zkoušku. Máš – li ovšem na prvotní

    platbu !!!

  2. Už jenom tím, že uvažuješ o vrácení peněz se řadíš mezi spekulanty, možná i

    podvodníky.

  3. Chceš dostat Všechny !!! peníze zpět a to je myšleno jako že budou :

    nezdaněny, vyprány, přefiltrovány z falešných na pravé, nebo si ten NB chceš

    vyzkoušet? Kdo ví? No vidíš! A už teď jsi zřejmě v hledáčku dle Orwella –

    1984 – Big Brother.

    Nebyl jsem moc stručný?

xxx3

Vyzkoušej a pak se zde poděl o zkušenost ;)

anonym

Teoreticky ano, ale je od tebe dost naivní předpokládat že takto vysoká cena je vyvážena skutečně něčím extrovním navíc co notebook „umí“ … v těchto cenových kategoriích platíš většinou už jenom za značku ale po hardwarové stránce je notebook často zcela srovnatelný s tím co najdeš i v notebooku za 30 tis. Žádný skutečný rozdíl ve funkčnosti tam nenajdeš ..

independent

Ten vrácený už asi za plnou částku neprodají